O nás

Již od roku 2000 spolupracujeme s firmou Peter Zemmer, chceme Vám tímto umožnit seznámit se s výrobky rodinného vinařství Peter Zemmer.Rodinné vinařství Peter Zemmer bylo založeno roku 1928.Toto vinařství leží v těsné blízkosti Alp v Jižním Tyrolsku ve vesnici Cortina Sulla Strada Del Vino/Kurtinig an der Weinstraße v proslulé italské vinařské oblasti Alto Adige, kde se pěstuje víno již od dob římských císařů.Jižní Tyrolsko neboli Südtirol či Alto Adige představuje úžasnou směsici rakouské pečlivosti a středomořského temperamentu,tato kombinace se také odráží ve výsledné kvalitě vína tohoto vinařství.

Vychutnat si vynikající bílé i červené víno, které sbírá ocenění hlavně v Itálii, Německu ale také v USA. Firma Peter Zemmer uzavřela již poněkolikáté smlouvu s leteckou společností Lufthansa. Víno si mohou vychutnat v oblacích cestující v I.třídě mezinárodních letů společnosti Lufthansa.
Toto samo o sobě vypovídá o vysoké kvalitě produktů firmy Peter Zemmer.

Naší snahou je, aby víno bylo prezentováno i v České republice. Dodáváme soukromé klientele milovníků vína, dále do vinoték, restaurací a hotelů. Rovněž zajišťujeme individuální dodávky pro firmy, které tato vína využívají jako kvalitní propagační dárek pro své obchodní partnery.

Předností naší společnosti je mnohaletá zkušenost na trhu.Obchodní zástupce se postará o co nejrychlejší dodání vína do Vašich skladů, případě konečným spotřebitelům přímo na stůl.

Samozřejmostí je osobní přístup, rychlost, pečlivost,podpora prodeje a vysoká pečlivost.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.